Klademe velký důraz na správné a šetrné obdělávání vinic
O chod vinařství se stará celá naše rodina
Vyrábíme vysoce kvalitní přírodní přívlastková vína
Jižní Morava a zejména region Podluží je pokladnicí lidových tradic, zvyků a hodnot.
Ochutnejte naše nechorské pohoštění - Vinařův večer

Ubytování penzion Nechorka Prušánky

Součástí našeho vinařství je i penzion Nechorka, který se nachází v klidné lokalitě vinných sklepů zvané Nechory patřící k obci Prušánky. Pokoje prošli v letošním roce větší rekonstrukcí a byla zbudovaná i nová zastřešená pergola s posezením až pro 30 osob. Součástí ubytování v penzionu je i kvelbený sklep, kde pořádáme řízené ochutnávky, firemní večírky, soukromé akce, rauty apod.

V letních měsících možnost grilování a posezení v příjemném prostředí pod pergolou. Pro děti dětský koutek a pískoviště. Možnost půjčení jízdních kol - penzion se nachází v blízkosti vinařských cyklistických stezek, které vás dovedou na zajímavá místa.

Kapacita ubytování penzionu

19 lůžek

Skladba pokojů

5 x 2 lůžkový pokoj
1 x 4 lůžkový pokoj
1 x 5 lůžkový pokoj

Všechny pokoje prošli v roce 2016 velkou rekonstrukcí                   

Vybavení pokojů:

2 lůžkové pokoje jsou menší cca 7 m2 - 2 postele, noční stolek, 2 židličky a věšáková stěna. Součástí každého pokoje je WC, sprchový kout a umyvadlo s teplou vodou. Skříňky a úložné prostory jsou na chodbě.

4 lůžkový pokoj - 2 postele,  1x patrová postel,noční stolky, židličky, bez skříní. WC, vana a umyvadlo s teplou vodou.Úložné prostory jsou na chodbě

5 lůžkový pokoj - samostatně stojící domek. Přízemí 1x postel nad sebou, WC, sprcha, umyvadlo s teplou vodou.       V otevřeném  patře jsou další 3 lůžka.

V Penzionu není kuchyňka.

Vybavení a velikost pokojů je vhodné pro krátkodobé ubytování spojené s vinařskou tématikou.

Parkování – v areálu penzionu zdarma.

Prušánky - Nechory

Penzion leží ve vinařské vesničce zvané „Nechory". Nechory jsou malá vesnice tvořená pouze vinnými sklepy, vytvářející ráz malé obce se svým malebným náměstíčkem a přiléhajícími uličkami. Nechory patří k obci Prušánky v která se nachází v regionu Podluží, uprostřed cesty mezi městy Hodonín a Břeclav.