Klademe velký důraz na správné a šetrné obdělávání vinic
O chod vinařství se stará celá naše rodina
Vyrábíme vysoce kvalitní přírodní přívlastková vína
Jižní Morava a zejména region Podluží je pokladnicí lidových tradic, zvyků a hodnot.
Ochutnejte naše nechorské pohoštění - Vinařův večer

Naše vinařství

Naše vinařství vzniklo na přelomu druhého tisíciletí. Přesně v roce 2002, kdy jsme začali víno vyrábět ve větším množství. Předtím to byl pouze koníček nebo taková větší záliba. Vinařství se zabývá převážně výrobou suchých přívlastkových vín, které si stále více nachází své příznivce.

Naše vinice se nacházejí v místní lokalitě v Prušánkách a nedaleké obci Josefov.
Klademe velký důraz na správné a šetrné obdělávání vinic, protože si myslíme že víno se dělá převážně ve vinohradě a je to jeden z nejdůležitějších faktorů pro výrobu vína.Odrůdy které pěstujeme v našich vinicích jsou Muller Thurgau, Veltlínské zelené, Tramín červený, Rulandské šedé, Rulandské bílé, Sauvignon, Ryzlink vlašský a z červených odrůd Rulandské modré, Merlot, Cabernet Moravia a Dornfelder.

Ve sklepě používáme co nejšetrnější zpracování hroznů, které je důležité pro celkovou kvalitu vína. Víno se poté až prokvasí a vyfiltruje, nalahvuje a čeká na vás, na naše zákazníky. Přijeďte si pro nějakou tu láhev dobrého vína, kterou můžete ochutnat buď ve sklepě, ve vinárně a nebo si ji odvezete domů a ochutnáte ji v pohodlí vašeho domova...